JFCD Kancelaria prawnaJFCD Kancelaria prawnaJFCD Kancelaria prawnaJFCD Kancelaria prawnaJFCD Kancelaria prawnaJFCD Kancelaria prawnaJFCD Kancelaria prawna

Anna Duriasz-Jankowska - Adwokat


JFCD Kancelaria prawna


Od 2001 r., członek Okręgowej Izby Adwokackiej w Warszawie. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (1996). Ponadto ukończyła kurs międzynarodowego prawa porównawczego (Uniwersytet w Strasburgu, Wydział Międzynarodowego Prawa Porównawczego; (1995), kurs prawa angielskiego i europejskiego organizowany przez Brytyjskie Centrum Studiów Europejskich Uniwersytetu Warszawskiego (1994-1995). Posiada także uprawnienia mediatora rodzinnego. Anna Duriasz-Jankowska jest współzałożycielem i wspólnikiem w kancelarii JFCD Jerschina – Fus, Cichocka, Duriasz. W latach 1996 – 2003 współpracowała z kancelarią Backer McKenzie, Drzewiecki i Wspólnicy oraz Pociej, Dubois i Wspólnicy w Warszawie. W latach 2003-2011 prowadziła indywidualną praktykę adwokacką.

Specjalizuje się głównie w zastępstwie procesowym w sprawach cywilnych, rodzinnych i prawa pracy. Posiada również doświadczenie w projektach budowlanych, zwłaszcza związanych z budową centrów handlowych. W swej praktyce zawodowej zajmuje się również bieżącą obsługą małych i średnich przedsiębiorstw. Doradza także w kwestiach prawa handlowego i cywilnego, w tym prawa spadkowego oraz prawa autorskiego.

Kancelaria Prawna JFCD - Jerschina-Fus * Cichocka * Duriasz