JFCD Kancelaria prawnaJFCD Kancelaria prawnaJFCD Kancelaria prawnaJFCD Kancelaria prawnaJFCD Kancelaria prawnaJFCD Kancelaria prawnaJFCD Kancelaria prawna

Joanna Jerschina-Fus - Adwokat


JFCD Kancelaria prawna


Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2003 r. członek Okręgowej Izby Adwokackiej w Warszawie. Posiada 11 – letnią praktykę zawodową, uzyskaną m.in. w czasie współpracy z renomowaną kancelarią adwokacką Pociej, Dubois i Wspólnicy, w trakcie której zajmowała się bieżącą obsługą małych i średnich przedsiębiorców, prawem korporacyjnym, oraz prawem karnym ze szczególnym uwzględnieniem aspektów przestępstw gospodarczych. Od 2005 - 2011 r. prowadziła indywidualną praktykę adwokacką.

Od 2011 r. Joanna Jerschina-Fus jest współzałożycielem i wspólnikiem w kancelarii JFCD Jerschina-Fus, Cichocka, Duriasz.

Specjalizuje się w sprawach gospodarczych, rodzinnych oraz prawie karnym. Posiada doświadczenie jako doradca prawny przedsiębiorców w zakresie bieżącej działalności i transakcji gospodarczych, doradza i reprezentuje w sporach sądowych, przygotowuje analizy prawne.

Kancelaria Prawna JFCD - Jerschina-Fus * Cichocka * Duriasz